2 uczniów w kolejnym etapie OOWEiE! 26.02.2020

W czwartek, 14 lutego, 6 naszych uczniów wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Uczniowie zmierzyli się z pytaniami z zakresu informatyki i teleinformatyki, a do kolejnego etapu (w tym roku w Szczecinie), zakwalifikowali się Bogdan Sęczkowski oraz Miłosz Skaza z klasy 3C (obaj w kategorii Teleinformatyka). Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, w którym do wygrania będzie "Diamentowy Indeks" AGH.