3. miejsce szkoły w XIX Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "EUKLIDES" 15.04.2018

W czwartek, 12 kwietnia, trzech naszych uczniów wzięło udział w finałowym etapie Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "EUKLIDES", który odbył się w Bydgoszczy. Z radością informujemy, że laureatem XIX edycji został Krzysztof Rogowski, który zajął 5. miejsce. Natomiast dzięki wspólnemu wysiłkowi Krzysztofa, Dawida Starczewskiego i Marcina Gieronia, Technikum Informatyczne SCI drużynowo zajęło 3. miejsce!

Gratulujemy!!!