3. miejsce w DevRace Hackathon 2016 12.06.2016

Miło nam poinformować, że drużyna klasy 1b zajęła 3. miejsce w DevRace - Hackathon 2016, którego organizatorem była Grupa .NET ZUT . W maratonie programistycznym wzięli udział także uczniowie klasy 2c. W DevRace wystartowało 9 drużyn, w tym 7 drużyn studenckich. Klasa 1b w ciągu 24 godzin stworzyła grę komputerową, w której musiała zawrzeć motyw aktywacji. Na sam koniec prezentowano stworzone aplikacje lub gry, a jury wystawił poszczególnym drużynom noty.

Konrad Szymański z 1b: "Zrobiliśmy grę, w której sterowaliśmy ludzikiem i musieliśmy omijać postawione nam na drodze przeszkody. Utrudnieniem (i wykorzystaniem aktywacji) było to, że nie wiedzieliśmy niczego poza naszą postacią. Aby zobaczyć co się dzieje na mapie musieliśmy włączyć światło, którego mieliśmy ograniczoną ilość."

Klasę 2c reprezentowali: Dawid Focht, Kacper Wojciechowski, Michał Grochowski, Mateusz Barański, Miłosz Kolenderski i Bartosz Rudnicki

Klasa 1b reprezentowali: Krzysztof Rogowski, Krzysztof Kaczmarzyk, Artur Kamiński, Michał Makarczuk, Konrad Szymański i Bartłomiej Szczepaniak