9. edycja "SCI#CODE"! Rejestracja już od 10 stycznia! 05.01.2022

Mamy zaszczyt poinformować, że Technikum Informatyczne SCI w obecnym roku szkolnym organizuje już 9. edycję Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE". W nadchodzącym roku Konkurs skierowany został do uczniów szkół podstawowych (kl. VI-VIII) województwa zachodniopomorskiego.

Celem Konkursu jest popularyzowanie wiedzy obejmujące najnowsze techniki i technologie informatyczne, kształtowane umiejętności samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy informatycznej, a w szczególności dotyczącej języków programowania. Tematyka konkursu wynika z zapotrzebowania zachodniopomorskiego i ogólnopolskiego rynku pracy, a także z rozwoju trendów technologicznych w branży IT.

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Partnerami Konkursu są m.in. Wydział Informatyki ZUT, Wydział Informatyki Akademii Morskiej, Oddział Zachodniopomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego, InfinIT Codelab i Klaster ICT Pomorza Zachodniego.

Terminy:

• REJESTRACJA: 10 stycznia (poniedziałek) - 14 lutego (poniedziałek) 2022 roku
    Rejestracja za pomocą formularza kontaktowego na stronie.
  • I ETAP KONKURSU: 18 lutego 2022 roku (piątek)
    Etap rozgrywany w poszczególnych siedzibach szkół (test on-line).
  • II ETAP KONKURSU: 12 marca 2022 roku (sobota) - stacjonarnie w siedzibie Organizatora (w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej termin finału oraz jego forma może ulec zmianie)

Zapraszamy!
Życzymy sukcesów!