Akademia Cisco w Technikum Informatycznym SCI

Uprzejmie informujemy, iż Technikum Informatyczne SCI w lipcu 2016r. otrzymało status Akademii Cisco.

O Akademii Cisco

Program Akademii Sieci Komputerowych Cisco (Cisco Networking Academy Program - CNAP) to cykl szkoleń organizowanych pod patronatem oraz ścisłą współpracą z firmą Cisco Systems, wiodącym producentem urządzeń sieciowych. Jest to najbardziej dopracowany, najbardziej skuteczny oraz osiągający sukcesy program edukacyjny na świecie.

Zajęcia prowadzone przez Akademię CISCO umożliwiają poznanie teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy - uczestnicy zapoznają się z wiedzą na temat standardów wykorzystywanych w konstrukcji sieci komputerowych, następnie dzięki ćwiczeniom laboratoryjnym mają możliwość nabycia praktycznych umiejętności. Aktywny sposób przekazywania wiedzy prezentowanej na zajęciach stanowi solidną podstawę do przyszłej kariery zawodowej otwierając możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy, co za tym idzie odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku gospodarki internetowej.

21.03.2017 Wręcznie dyplomów Akademii Cisco

We wtorek, 21 marca, odbyło się wręczenie dyplomów Akademii Cisco w Technikum Informatycznym SCI w Szczecinie. Pierwsza grupa, ponad 30 osób, która przystąpiła do kursu w I semestrze ukończyła go z wysokimi wynikami. Byli to w głównej mierze uczniowie obecnych klas drugich. Zajęcia prowadzili mgr inż. Dawid Bąk i mgr inż. Jarosław Cichoński. W lutym wystartowała druga grupa chętnych z 2 i 3 klas. Gratulujemy uczestnikom pierwszej zmiany uzyskania dyplomów Cisco IT Essentials i życzymy powodzenia na kolejnym etapie Akademii Cisco.

Materiały

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że TECHNIKUM INFORMATYCZNE SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2017".

Projekt TECHNIK INFORMATYK W PRAKTYCE B2E: Business to Education