Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Srebrna Szkoła 2013 Srebrna Szkoła 2014 Złota Szkoła 2015 Złota Szkoła 2016 Złota Szkoła 2017
Odwiedź nas na facebooku

Akademia Cisco w Technikum Informatycznym SCI

Uprzejmie informujemy, iż Technikum Informatyczne SCI w lipcu 2016r. otrzymało status Akademii Cisco.

O Akademii Cisco

Program Akademii Sieci Komputerowych Cisco (Cisco Networking Academy Program - CNAP) to cykl szkoleń organizowanych pod patronatem oraz ścisłą współpracą z firmą Cisco Systems, wiodącym producentem urządzeń sieciowych. Jest to najbardziej dopracowany, najbardziej skuteczny oraz osiągający sukcesy program edukacyjny na świecie.

Zajęcia prowadzone przez Akademię CISCO umożliwiają poznanie teoretycznej, jak i praktycznej wiedzy - uczestnicy zapoznają się z wiedzą na temat standardów wykorzystywanych w konstrukcji sieci komputerowych, następnie dzięki ćwiczeniom laboratoryjnym mają możliwość nabycia praktycznych umiejętności. Aktywny sposób przekazywania wiedzy prezentowanej na zajęciach stanowi solidną podstawę do przyszłej kariery zawodowej otwierając możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy, co za tym idzie odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku gospodarki internetowej.


Informacje

21.03.2017 Wręcznie dyplomów Akademii Cisco

We wtorek, 21 marca, odbyło się wręczenie dyplomów Akademii Cisco w Technikum Informatycznym SCI w Szczecinie. Pierwsza grupa, ponad 30 osób, która przystąpiła do kursu w I semestrze ukończyła go z wysokimi wynikami. Byli to w głównej mierze uczniowie obecnych klas drugich. Zajęcia prowadzili mgr inż. Dawid Bąk i mgr inż. Jarosław Cichoński. W lutym wystartowała druga grupa chętnych z 2 i 3 klas. Gratulujemy uczestnikom pierwszej zmiany uzyskania dyplomów Cisco IT Essentials i życzymy powodzenia na kolejnym etapie Akademii Cisco.

Materiały


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Srebrna Szkoła 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Akademia Cisco

Projekty unijne

Partnerzy