Awans 2 drużyn do II etapu "Akademii Kodowania" 13.05.2017

Z satysfakcją informujemy, że dwie nasze drużyny, które wzięły udział w "Akademii Kodowania" zakwalifikowały się do II etapu. Polegać on będzie na realizacji projektu, który przygotowany został w I etapie. Drużyny pracować będą m.in. na płytkach Intel Edison zapewnionych przez organizatora.

Drużyna 1 - projekt: φChair. Popiekun: mgr inż. Dawid Bąk. Skład: Michał Kasprzak, Jakub Kleban, Dominik Kostecki, Michał Makarczuk, Bartosz Rudnicki, Konrad Szymański, Kacper Wojciechowski

Drużyna 2 - projekt: Mount Safe Station. Opiekun: mgr inż. Jarosław Fastowicz. Skład: Aleksander Basarab, Marcin Czajkowski, Kamil Drzastwa, Konrad Jezierski, Mateusz Przegaliński, Jakub Rosłaniec, Aleksander Zioło