Awans 2 zespołów do finału CTF "153+1" w Warszawie 19.11.2019

W niedzielę, 17 listopada, zakończył się pierwszy etap konkurencji CTF (ang. “capture the flag”) “153+1” - organizowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz objętej honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji. Uczestnicy - uczniowie szkół średnich z całej polski przez 2 tygodnie zmagali się z wieloma zadaniami z zakresu cyberbezpieczeństwa. Do drugiego etapu z ponad 480 drużyn z całej polski, zakwalifikowało się jedynie 15 - w tym, otwierając tabelę, 2 drużyny z naszej szkoły. Obydwie pracujące pod czujnym okiem Pana Dawida Bąka. Odpowiednio Jan Rosa i Miłosz Skaza oraz Dominik Kostecki i Jakub Sajniak powalczą 28 oraz 29 listopada o nagrody na etapie finałowym w Warszawie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale.