Awans drużyny do finału Konkursu "Potyczki Młodych Adminów" 28.04.2018

Z satysfakcją i radością informujemy, że wszystkie nasze trzy drużyny zajęły bardzo wysokie miejsca w eliminacjach szkolnych do finału Konkursu "Potyczki Młodych Adminów":

• 3. miejsce – Jakub Sajniak i Dominik Kostecki – kwalifikacja do finału
  • 3. miejsce – Marcin Czajkowski i Miłosz Skaza
  • 5. miejsce – Aleksander Basarab i Aleksander Zioło

W eliminacjach wzięło udział kilkadziesiąt drużyn z całej Polski. Zgodnie z regulaminem do finału wchodzi tylko 10 pierwszych drużyn, jednak wyłącznie po jednej z danej szkoły. Gratulujemy wszystkim naszym wspaniałym drużynom oraz ich opiekunowi Panu Dawidowi Bąkowi! Życzymy powodzenia finalistom w kolejnym etapie.