Awans uczennicy do II etapu Olimpiady POLTELEINFO 03.01.2023

Z przyjemnością informujemy, że uczennica Aniela Maciejek (kl. 4b) zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Liderów Telekomunikacji i Informatyki POLTELEINFO. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich, które od 25 lat organizuje Ogólnopolską Olimpiadę Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA, adresowaną do uczniów szkół ponadpodstawowych. Kolejny etap odbędzie się w marcu 2023 r.

W tym roku szkolnym Aniela wzięła także udział w rekrutacji do projektu "Dziewczyny w grze". Organizatorami programu są firma CD PROJEKT S.A. i Fundacja Edukacyjna Perspektywy. Spośród ponad 1100 zgłoszeń z całej Polski, Aniela dostała się do elitarnej, 50-osobowej grupy finałowej, przechodząc pozytywnie kolejne dwa etapy. Ostatecznie, wyłoniono 22 laureatek - uczestniczek programu, zainteresowanych rozwijaniem kompetencji z obszaru gamingu i nowych technologii. Uczennicy, która tym razem nie znalazła się w gronie stypendystek, życzymy powodzenia w kolejnej edycji programu.