Awans ucznia do II etapu Olimpiady Języka Angielskiego 09.01.2023

Mamy przyjemność poinformować, że na podstawie decyzji Komitetu Głównego Olimpiady, z 14 grudnia 2022 r., Maciej Śmirski (kl. 3c) zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Języka Angielskiego.

Celem olimpiady jest aktywizacja uczniów, by poprzez celowe zdobywanie wiadomości podnosili ogólny poziom wiedzy, przygotowując się tym samym znacznie lepiej do samodzielnego studiowania, w szczególności na studiach neofilologicznych z zakresu filologii angielskiej.

Gratulujemy Maciejowi oraz nauczycielowi dr hab. Sylwestrowi Jaworskiemu prof. US.