Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Dzień Nowych Technologii w Stargardzie 21.03.2019

W czwartek, 21 marca, w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Stargardzie odbył się "Dzień Nowych Technologii w Edukacji". Była to ogólnopolska konferencja, organizowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, podczas której odbyły się liczne spotkania, pokazy i warsztaty dla dyrektorów szkół i nauczycieli. Celem wydarzenia była promocja zastosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych w codziennej pracy z uczniami w szkole i poza nią.

Dla nauczycieli i dyrektorów warsztaty pt. "Gra - łapiemy oceny, czyli programowanie i silniki do programowania gier, a a wykorzystanie w nauczaniu" przygotował Pan Dyrektor Jacek Kwiatek. Natomiast Konrad Jezierski, Kacper Pomorski i Aleksander Zioło przygotowali stoisko, gdzie można było własnoręcznie złożyć komputer, przygotować kable internetowe, obejrzeć projekty uczniów i spróbować sił w rysowaniu na tablecie graficznym.


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Akademia Cisco Oracle Academy

Projekty unijne

Partnerzy