Dzień Otwarty w SCI 23.03.2022

W piątek, 18 marca, nasze Technikum otworzyło swoje drzwi dla kandydatów do szkoły. Cieszymy się, że tak licznie nas odwiedziliście. Był to dzień, kiedy mogliśmy zaprezentować możliwości naszej szkoły związane z nowymi technologiami i nie tylko. W wielu salach odbyły się warsztaty informatyczne, m.in.: montażu podzespołów komputerowych, druku 3D, podstaw tworzenia stron internetowych, cyberbezpieczeństwa i podstaw montażu sieci internetowej. Nasi uczniowie licznie zaprezentowali także własne aplikacje i gry, tworzone w trakcie zajęć informatycznych. Dużym zainteresowaniem cieszyło się studio fotograficzne oraz Game Room i Salon Gier Wszelakich, a miłośnicy matematyki i języków obcych mogli sprawdzić się w różnych szybkich zadaniach i szaradach.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację wydarzenia!