Egzaminy certyfikujące Cisco CompTIA - projekt "Technik Informatyk w Praktyce" 29.01.2018

Serdecznie gratulujemy grupie 29 uczniów, która w poniedziałek 29 stycznia, z sukcesem ukończyła pierwszy zewnętrzny egzamin certyfikowany CISCO CompTIA IT Fundamentals. Egzamin przeprowadzony został w ramach projektu "Technik Informatyk w praktyce", który realizowany jest w naszej szkole. Bierze w nim udział 60 uczniów, realizując specjalistyczne szkolenia informatyczne: Cisco IT Essentials, CISCO ICND1 oraz C/C++. Wszystkie szkolenia kończą się zewnętrznymi egzaminami z certyfikatami. Życzymy powodzenia podczas kolejnych egzaminów!