Gamikołajki 2022 - zwycięzcy konkursu na projekt gry! 06.12.2022

We wtorek, 6 grudnia, nasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas wydarzenia "Gamikołajki 2022", które odbyło się w Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W trakcie tego wydarzenia ok. 80 uczniów (łącznie klas 1B, 2B i 3B) wysłuchało ciekawych prelekcji, m.in. Pani dr Malwiny Szczepkowskiej - "Kreatywność na co dzień" oraz Pana Konrada Kura "Jak być efektywnym programistą" (CEO softwarelogic.co). Główną część spotkania stanowiły prezentacje konkursowe na projekt gry komputerowej lub mobilnej uczącej programowania.

Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów z 5 projektami. Miło nam poinformować, że nasi reprezentanci zajęli najwyższe miejsca w konkursie!

• 1. miejsce ex aequo - Helena Sawicka, Damian Zioło, Dominik Sieklucki (kl. 4B),
  • 1. miejsce ex aequo - Aniela Maciejek, Zuzanna Pawluk, Hubert Kiernożycki (kl. 4B),
  • 3. miejsce - Ksawery Szykuć, Bartosz Kułakowski (kl. 4B),
  • wyróżnienie - Mateusz Bernacki (kl. 2B),
  • wyróżnienie - Ignacy Wódecki (kl. 2B).

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!