IT Academic Day 2017 na WI ZUT 12.12.2017

We wtorek, 12 grudnia, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konferencji informatycznej IT Academic Day, która odbywała się na Wydziale Informatyki ZUT w Szczecinie. Uczniowie mogli wybierać spośród dwunastu prelekcji te, które ich interesowały, poznać nowe technologie, porozmawiać ze studentami oraz prelegentami aby wymienić się z nimi doświadczeniami czy też zasięgnąć rady co, do wyboru kierunku studiów. Dodatkowo w przerwach między prelekcjami była możliwość do rozmowy z przedstawicielami około dwunastu firm informatycznych, które opowiadały jak wygląda praca w ich firmach. Dzięki takim konferencjom mamy możliwość do rozwoju, nabywania nowej wiedzy i urozmaicenia codzienności.