"My Cup Of Tea" - konkurs z języka angielskiego 03.04.2017

W poniedziałek, 3 kwietnia, odbył się konkurs "My Cup of Tea". Konkurs odbył się w szkole po raz drugi i polegał na przygotowaniu przez uczestników prezentacji multimedialnej na dowolny temat, taki, którym uczestnik się interesuje. Korzystając z owej prezentacji, należało następnie opowiedzieć o wybranym zagadnieniu w języku angielskim w jak najbardziej interesujący sposób. Odbiorcami wystąpienia było jury, składające się z nauczycieli języka angielskiego oraz widownia, czyli uczniowie szkoły.

Kolejnym elementem konkursu były pytania od jurorów, na które uczestnik musiał spontanicznie odpowiedzieć. W ocenie wystąpień uczestników, brano pod uwagę atrakcyjność ich prezentacji oraz poziom i jakość języka angielskiego, którym się posługiwali. Po ocenie wystąpień, jury wyłoniło zwycięzców:

• I miejsce zajął: Maciej Szczygielski z klasy 3c
  • II miejsce zajęli: Wiktoria Nowacka z klasy 3c oraz Jakub Rosłaniec z klasy 2c

Gratulujemy!