Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku
Partnerzy

Nauczyciel historii wyróżniony nagrodą przez IPN 14.06.2023

W środę, 7 czerwca, w siedzibie Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie, Pan Adam Czarniawski otrzymał regionalną Nagrodę im. Grażyny Langowskiej przyznawaną przez Instytut Pamięci Narodowej nauczycielom i wychowawcom za krzewienie postawy patriotycznej w młodym pokoleniu.

Wyróżnienie przyznane zostało przez dyrektora Instytutu Pamięci Narodowej Oddział Szczecin, Pana Krzysztofa Męcińskiego w obecności Pani Katarzyny Koszewskiej - Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty (Kuratorium Oświaty w Szczecinie), Pani Anny Zarzyckiej - p.o. Naczelnika Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN i Pani Alicji Kwiatek - Dyrektor Technikum Informatycznego SCI w Szczecinie.

Pani Anna Zarzycka skierowała również wniosek o przyznanie Panu Adamowi nagrody centralnej.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Kilka słów od laureata nagrody: "Cieszę się, że zostałem uhonorowany Nagrodą im. Grażyny Langowskiej. Nie byłoby to możliwe bez swobody działania w zakresie historii i patriotyzmu, jaką otrzymałem w naszej szkole ze strony Pani Dyrektor i Pana Dyrektora. To także nagroda dla tych uczniów, którzy przez 10 lat mojej pracy jeździli ze mną na wycieczki historyczne, tworzyli Burza nad Warszawą - gra planszowa, uczestniczyli w akcjach charytatywnych dla kombatantów, brali udział w turniejach gier planszowych czy turniejach debat historycznych, organizowali ze mną spotkania z kombatantami i ciekawymi ludźmi opowiadającymi o historii, sprzątali i odwiedzali groby Powstańców i Kombatantów, organizowali sesje zdjęciowe z okazji Dnia Niepodległości. Dziękuję - bez Was nie mógłbym realizować patriotycznych ideałów."


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2023".

Akademia Cisco
Oracle Academy
Acodemia#SCI

Projekty unijne