O rekrutacji w IT - spotkanie z p. Kamilą Borowy z firmy WiseRise 18.04.2023

W poniedziałek, 17 kwietnia, w naszej szkole gościła Pani Kamila Borowa z firmy WiseRise. Pani Kamila posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji w branży IT, a podczas spotkania podzieliła się tą wiedzą z naszymi uczniami. Co więcej, to właśnie uczniowie mieli możliwość wybrać zagadnienia, które szczególnie ich interesują. Wśród nich znalazły się m.in.:

• na co rekruterzy zwracają największą uwagę w CV?
  • ile zarabia się w branży?
  • jak odpowiedzieć, gdy pracodawca zapyta ile chcę zarabiać?
  • czy warto zakładać profil na Linkedin i jaki to ma wpływ?

Uczniowie dowiedzieli się również, jak ważne jest, by przygotowując się do rozmowy o pracę, poznali lepiej siebie, byli świadomi swoich mocnych stron, motywacji oraz postaw. Temat procesu rekrutacji został odczarowany, a uczniowie wyszli ze spotkania bogatsi w tajniki tego procesu.

Serdecznie dziękujemy Pani Kamili oraz firmie WiseRise!