"Pan Tadeusz" w Teatrze Współczesnym za Nami! 03.02.2018

"Pan Tadeusz" w Teatrze Współczesnym za Nami! Udział w tym przedstawieniu to była prawdziwa przyjemność, nie tylko dla miłośników twórczości Adama Mickiewicza. Inscenizacja eposu, której podjęła się Irena Jun była pełna rozmachu i nie pozostawiała miejsca na nudę. Mieliśmy okazję podziwiać ciekawe rozwiązania scenograficzne, atrakcyjną oprawę muzyczną i - co najważniejsze - grę aktorską na najwyższym poziomie. Na gorące brawa zasłużyli zwłaszcza Konrad Pawicki (Ksiądz Robak) i Arkadiusz Buszko (Gerwazy). Przedstawienie zawierało zarówno sceny humorystyczne, jak i wywołujące wzruszenie widza. Wierzymy, że wyprawa do Teatru Współczesnego pozostanie miłym wspomnieniem dla uczniów SCI - i to nie tylko z powodu pamiątkowego zdjęcia z niedźwiedziem! A wszystkim, którzy jeszcze "Pana Tadeusza" nie widzieli, polecamy spektakl z całego serca!