Pokazy naszych uczniów podczas Europejskiej Nocy Naukowców na WI i WE ZUT! 30.09.2018

W dniach 28-29 września dwie grupy naszych uczniów wzięły udział w pokazach podczas "Europejskiej Nocy Naukowców" w Szczecinie.

Pierwsza grupa - uczniowie z klas o specjalności "Programowanie Gier" - wzięła udział w prezentacji swoich projektów na Wydziale Informatyki ZUT. Angelika, Karol, Oskar, Michał, Paweł, Mateusz i Oskar mieli okazję zaprezentować przygotowane przez siebie projekty oraz omówić je z przybyłymi zainteresowanymi. Była to świetna okazja do wprowadzenia młodszych uczniów w tajniki tworzenia gier, muzyki, animacji i grafiki. Opiekunem merytorycznym był Pan dr inż. Mirosław Mościcki. Serdecznie dziękujemy władzom Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie za umożliwienie naszym uczniom zaprezentowania swoich umiejętności i projektów oraz możliwość podzielenia się swoją wiedzą z przybyłymi gośćmi

Natomiast na Wydziale Elektrycznym nasi uczniowie wzięli udział w pokazach "Motion Capture". Radek, Miłosz i Olek pod opieką Pana Dawida Bąka przeprowadzali pokazy i instruktaże, a także rejestrowali ruch i zachowanie osób "podpiętych" pod czujniki. Natomiast w innym miejscu Bogdan, pod opieką Pana Jarosława Fastowicza, pokazywał druk 3D.

Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które wzięły udział w Nocy Naukowców i poświęciły swój wolny czas, czyli: Miłosz Skaza, Bogdan Sęczkowski, Aleksander Basarab, Radosław Stefański, Angelika Iskra, Katarzyna Kowalska, Oskar Domingos, Oskar Rodziewicz, Mateusz Zwolak, Michał Makarczuk, Paweł Drozgowski, Karol Jurski, Jakub Siecichowski oraz Michał Kurasiński.