Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Pokazy naszych uczniów podczas Europejskiej Nocy Naukowców na WI i WE ZUT! 30.09.2018

W dniach 28-29 września dwie grupy naszych uczniów wzięły udział w pokazach podczas "Europejskiej Nocy Naukowców" w Szczecinie.

Pierwsza grupa - uczniowie z klas o specjalności "Programowanie Gier" - wzięła udział w prezentacji swoich projektów na Wydziale Informatyki ZUT. Angelika, Karol, Oskar, Michał, Paweł, Mateusz i Oskar mieli okazję zaprezentować przygotowane przez siebie projekty oraz omówić je z przybyłymi zainteresowanymi. Była to świetna okazja do wprowadzenia młodszych uczniów w tajniki tworzenia gier, muzyki, animacji i grafiki. Opiekunem merytorycznym był Pan dr inż. Mirosław Mościcki. Serdecznie dziękujemy władzom Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie za umożliwienie naszym uczniom zaprezentowania swoich umiejętności i projektów oraz możliwość podzielenia się swoją wiedzą z przybyłymi gośćmi

Natomiast na Wydziale Elektrycznym nasi uczniowie wzięli udział w pokazach "Motion Capture". Radek, Miłosz i Olek pod opieką Pana Dawida Bąka przeprowadzali pokazy i instruktaże, a także rejestrowali ruch i zachowanie osób "podpiętych" pod czujniki. Natomiast w innym miejscu Bogdan, pod opieką Pana Jarosława Fastowicza, pokazywał druk 3D.

Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które wzięły udział w Nocy Naukowców i poświęciły swój wolny czas, czyli: Miłosz Skaza, Bogdan Sęczkowski, Aleksander Basarab, Radosław Stefański, Angelika Iskra, Katarzyna Kowalska, Oskar Domingos, Oskar Rodziewicz, Mateusz Zwolak, Michał Makarczuk, Paweł Drozgowski, Karol Jurski, Jakub Siecichowski oraz Michał Kurasiński.


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Akademia Cisco Oracle Academy

Projekty unijne

Partnerzy