Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Srebrna Szkoła 2013 Srebrna Szkoła 2014 Złota Szkoła 2015 Złota Szkoła 2016 Złota Szkoła 2017
Odwiedź nas na facebooku

Pomoc dla rodzin-ofiar pożaru w Mieszkowicach 13.11.2018

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za ogromne zaangażowanie w zbiórkę odzieży i najpotrzebniejszych rzeczy dla rodzin z Mieszkowic, które były ofiarami wybuchu gazu w kamienicy i straciły dobytek oraz dach nad głową. Zebraliśmy wiele ubrań, ale również potrzebnych rzeczy AGD, RTV i mebli, które ułatwią funkcjonowanie rodzinom w najbliższym czasie.

Bardzo dziękujemy i doceniamy również ogromne zaangażowanie i poświęcenie własnego czasu przez Magdalenę Pastułę, która koordynowała akcję w szkole. Na wyróżnienie zasługuje także Jakub Siecichowski, który zorganizował transport oraz zbiórkę poza szkołą na terenie Szczecina, Kamienia Pomorskiego oraz zebrał rzeczy z kilku punktów na drodze do Goszkowa. W akcję, dzięki zaangażowaniu Jakuba, włączyła się również grupa Mercedes Lovers Szczecin.

Finał naszej zbiórki miał miejsce w dniach 9-10 listopada, kiedy transport z darami dotarł do potrzebujących rodzin. Obecnie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy zostały rozdzielone pomiędzy 10 rodzin i dostarczone bezpośrednio do ich tymczasowych mieszkań zastępczych.

Dziękujemy!


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Srebrna Szkoła 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Akademia Cisco

Projekty unijne

Partnerzy