Rozpoczęliśmy nowy projekt unijny w naszej szkole! 08.12.2018

Na przełomie listopada i grudnia rozpoczęliśmy rekrutację do nowego projektu unijnego "Skuteczne kształcenie zawodowe w Technikum Informatycznym SCI", który realizowany będzie w naszej szkole do 31 maja 2021 roku. Objęcie projektem będą wszyscy nasi obecni i przyszli uczniowie, którzy będą mogli przystąpić do różnych kursów informatycznych zakończonych międzynarodowymi egzaminami certyfikującymi: CompTIA ITF, Python, CISCO Essentials, CISCO ICND1, C++, Java. Dodatkowo klasy maturalne objęte są dodatkowymi zajęciami z matematyki rozszerzonej. Z kolei obecna klasa 1c - przez 3 lata - będzie realizowała projekt klasy patronackiej InfinIT Codelab ze specjalizacją "Programowanie z elementami testowania oprogramowania".

Więcej informacji Skuteczne kształcenie zawodowe w Technikum Informatycznym SCI