Spotkanie z przedstawicielami branży IT 30.11.2022

W środę, 30 listopada, uczniowie klas 3ABC uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami branży IT:

• Klaster ICT Pomorze Zachodnie,
  • Kongsberg Maritime Poland,
  • Spyrosoft Synergy,
  • Avid.

Była to kolejna taka prelekcja w naszej szkole, która pozwoliła na poznanie przedstawicieli branży IT, poznanie profilu działalności zachodniopomorskich firm informatycznych oraz realizowanych przez nich projektów, a także uzyskania informacji o możliwości realizacji praktyk zawodowych w tych firmach. Spotkanie zakończyło się quizem z nagrodami!

Prelekcja została zorganizowana w ramach realizacji projektu "Start w branży IT – poznaj zawody przyszłości, czyli spotkanie młodzieży ze szczecińskimi przedstawicielami branży IT!".

Serdecznie dziękujemy!