Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Sukcesy Uczniów 2020/2021

ROK SZKOLNY 2020/2021
Lp.Nazwa konkursuZasięgEtapLiczba
uczestników
Wyniki
1. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów ogólnopolski ogólnopolski 2 Karol Jurski
(klasy ponadgimnazjalne)
Damian Zioło
(klasy ponadpodstawowe)
2. 24. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ogólnopolski szkolny
diecezjalny
12
1
Maksymilian Gaszewski (5. miejsce)
3. Ogólnopolski Konkurs "Potyczki Młodych Adminów" ogólnopolski szkolny
ogólnopolski
6 (3 drużyny
2 (1 drużyna)
Miłosz Skaza, Wiktor Świątek (awans do finału)
4. Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej ogólnopolski szkolny
ogólnopolski
2
1
Mikołaj Petri
5. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ogólnopolski szkolny
okręgowy
ogólnopolski
4
4
1
Karol Jurski - 5. miejsce
6. Olimpiada Lingwistyka Matematycznej ogólnopolski szkolny
okręgowy
4
1
Mateusz Kaczkowski - awans do kolejnego etapu
7. Konkurs WI "Potyczki Informatyczne Nowej Generacji" regionalny szkolny
finałowy
4
1
Jakub Jucha - 6. miejsce
8. Konkurs CTF 153+1 ogólnopolski ogólnopolski3
(2 drużyny)
Miłosz Skaza - 2. miejsce
Gabriel Grugel, Maciej Tułecki - 3. miejsce
9. 25. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej ogólnopolski szkolny
diecezjalny
12
3
1
Maksymilian Gaszewski - awans do finału
10. Szkolny Konkurs Matematyczny "Rachmistrz SCI" szkolny szkolny 68 Mateusz Kaczkowski - 1. miejsce
Kamil Ramocki - 2. miejsce
Jakub Wiśniewski - 3. miejsce
11. Ogólnopolski Konkurs PTI "Implementacja Gry" ogólnopolski szkolny
wojewódzki
ogólnopolski
9 (2 drużyny)
9 (2 drużyny)
9 (2 drużyny)
Finaliści konkursu.
12.Konkurs Kangur Matematycznymiędzynarodowymiędzynarodowy15Wyróżnienie:
Mateusz Kaczkowski
Maciej Imianowski
Hubert Kiernożycki
Dawid Białkowski
Michał Pikulski
Kamil Ramocki
13.Międzynarodowe Mistrzostwa Polski FRJmiędzynarodowymiędzynarodowy1Zuzanna Pawluk - 2. miejsce (kat. Western Pleasure Youth)
14.ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w wioślarstwieogólnopolskiogólnopolski1Mateusz Kajtowski - 1. miejsce (kat. czwórka bez sternika)
Mateusz Kajtowski - 1. miejsce (kat. czwórka ze sternikiem)
15.ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów w wioślarstwieogólnopolskiogólnopolski2Paweł Usnarski, Sergiusz Brasławski - 2. miejsce (kat. ósemka ze sternikiem)
16.Szkolny Turniej "4 w linii"szkolnyszkolny24Olimpia Gawrońska - 1. miejsce
Hubert Kiernożycki - 2. miejsce
17.Szkolny Turniej Piłkarzykówszkolnyszkolny32Mateusz Kula, Fabian Lorek - 1. miejsce
Jakub Woroch, Michał Brysik - 2. miejsce
18.Szkolny Turniej Szachowyszkolnyszkolny30Jakub Jaremko - 1. miejsce
19.Międzynarodowe Grand Prix 2021międzynarodowymiędzynarodowy1Małgorzata Huzarska - 1. miejsce (kat. Jazz Solo Adults)
Małgorzata Huzarska - 3. miejsce (Contemporary Solo Adults)
20.Szkolny Turniej Tenisa Stołowegoszkolnyszkolny24Kacper Celiński - 1. miejsce
21.Mistrzostwa Polski Juniorów w sprincie wioślarskimogólnopolskiogólnopolski2Paweł Usnarski, Sergiusz Brasławski - 1. miejsce (kat. dwójka bez sternika)
22.Mistrzostwa Polski Juniorów biegu na orientacjęogólnopolskiogólnopolski1Mateusz Kula - 1. miejsce (kat. nocny bieg na orientację)
Mateusz Kula - 2. miejsce (kat. dystans średni)
23.Mistrzostwa Europy Juniorów biegu na orientacjęogólnopolskiogólnopolski1Mateusz Kula - 9. miejsce (kat. sztafetowy)
Mateusz Kula - 14. miejsce (kat. sprinterski)
Mateusz Kula - 22. miejsce (kat. klasyczny)

Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2021".

Akademia Cisco Oracle Academy

Projekty unijne

Partnerzy