Szkolny Turniej Piłki Nożnej - Jesień 2021 02.10.2021

W sobotę, 2 października, rozegrany został Szkolny Turniej Piłki Nożnej. Wystąpiło w nim 6 drużyn, po 3 w każdej grupie. Swoje reprezentacje wystawiły: 1A, 1B, 1C, 3C, 4C oraz drużyna Nauczyciele/Absolwenci (w połączonym zespole). Z grup, po zaciętej walce, wyszły klasy 3C, 1A, 1B i Nauczyciele/Absolwenci. W półfinale 3C uległa Nauczycielom, a 1A - po karnych - klasie 1B. Nauczyciele/Absolwenci zwyciężyli w turnieju, ale - jak to jest od zawsze - medale przekazali trzem najlepszym zespołom.