Szkolny Turniej Super Smach Bros Ultimate 13.03.2019

W środę, 13 marca, odbył się w naszej szkole turniej gry Super Smash Bros Ultimate - SCIULTIMATE. Wzięło w nim udział 16 uczniów naszej szkoły z klas 1-4. Turniej przebiegał na zasadach podwójnej eliminacji drabinkowej. Zwycięzcą turnieju został uczeń klasy 1b, Damian Felisiak, zdobywając pierwszą nagrodę – kubek tematyczny "super smash bros". Drugie miejsce w turnieju zajął Grzegorz Durczyński z klasy 3b, na trzecim miejscu znalazł się Kamil Krawczak z klasy 4a, a tuż za podium uplasował się Philip Wietzke z klasy 4c. W ich ręce trafiły nagrody pocieszenia – gniotki antystresowe z serii Super Mario. Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za wzięcie udziału.