Uczniowie na konferencji "Sukces. Tylko dla odważnych" 12.10.2018

W poniedziałek, 15 października, dwóch naszych uczniów z klasy 4b - Michał Makarczuk i Paweł Drozgowski - wzięli udział w konferencji pt. "SUKCES. Tylko dla odważnych". Głównymi gośćmi konferencji byli:
- Rafał Masny - współtwórca jednego z największych polskich kanałów w serwisie Youtube,
- Artur Kurasiński - przedsiębiorca, mentor na międzynarodowych konkursach startupowych
- dr Mateusz Grzesiak - autor 15 książek, wykładowca akademicki i najbardziej znany polski trener.

Prelegenci przedstawiali uczestnikom różne sytuacje z życia ich przedsiębiorstw, które były kluczowe dla ich sukcesu, ale nie zabrakło też historii o biznesowych porażkach. Uczestnicy mogli również się dowiedzieć więcej na temat funkcjonowania startupów, sposobów finansowania przedsiębiorstw oraz wyzwań, jakie towarzyszą początkującym (i nie tylko) przedsiębiorcom. Szczególnie interesujące okazało się wystąpienie głównego gościa, dr Mateusza Grzesiaka, który przygotował prelekcję pt. "Jak się podnieść po porażce i osiągnąć sukces".