Udział uczniów w charytatywnej "Sztafecie Uśmiechu" 24.02.2019

W niedzielę, 24 lutego, Angelika Iskra i Tomasz Borowski zorganizowali charytatywny bieg "Sztafeta Uśmiechu" dla dwóch dziewczynek - Kornelki i Milenki, które są pod opieką organizacji "Wybiegajmy dzieciom uśmiech". Piękna inicjatywa, które została zgłoszona także do Olimpiady Projektów Społecznych "Zwolnieni z teorii", jako akcja charytatywna. Angela i Tomek wykonali kawał świetnej roboty, pojawiło się bardzo dużo pozytywnych osób. W pomoc organizatorom zaangażowali się także nasi uczniowie-wolontariusze: Magdalena Pastuła, Zuzanna Trepka, Mateusz Kupś, Patryk Olszewski. Dziękujemy za udział i poświęcony czas! Na gratulacje zasługują również wszyscy uczniowie (i jeden absolwent), którzy pobiegli w sztafetach, a było ich sporo: Aleksandra Ambroży, Mateusz Jurkiewicz, Mikołaj Petri, Michał Kurasiński, Miłosz Skaza, Jakub Żegliński, Kamil Woźniak, Jakub Naniewicz, Michał Boruch, Damian Zajączkowski, Adam Hallman, Kacper Łabaziewicz, Oskar Domingos, Kamil Buczyński, Michał Nerlo, Mateusz Białas, Wojciech Pogorzelski, Wojciech Rabiza i Marek Petryniak oraz nasz absolwent - Kacper Żarnicki!