Udział uczniów w symulacyjnej grze biznesowej "Marketplace" 12.03.2018

W lutym zakończyła się symulacyjna gra biznesowa Marketplace, w której udziało wzięło łącznie 6 drużyn z klas 1, 2 i 3. Zespoły wcieliły się w rolę zarządów firm rozpoczynających działalność biznesową. W czasie 6 kwartałów decyzyjnych grający podejmowali wiele decyzji związanych z niełatwą sztuką funkcjonowania na rynku konkurencyjnym. Ze względu na fakt, iż firmy rywalizowały między sobą rozgrywka wzbudzała wiele emocji, które z pewnością pomogły w poznaniu i zapamiętaniu wielu nowych zagadnień. Uczestnicy już dopytywali kiedy będzie kolejna możliwość udziału w grze, najchętniej już na wyższym poziomie zaawansowania.