Udział w charytatywnym V Halowym Turnieju Piłki Nożnej 02.03.2019

W sobotę, 2 marca, 7 naszych uczniów miało okazję wziąć udział w V Halowym Turnieju Piłki Nożnej ku czci Żołnierzy Wyklętych, który zorganizowała Fundacja Polskich Wartości. Na 17 zgłoszonych drużyn, nasi piłkarze zajęli 12. miejsce. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny został kapitan - Jakub Orzechowski, a Mateusz Jurkiewicz otrzymał dyplom i upominek za najładniejszą bramkę - można powiedzieć, że "Mati" trafił bramkę "za trzy"! Skład drużyny: Mateusz Szmuc - Kacper Wróbel, Kamil Kazimierczyk, Mateusz Jurkiewicz, Jakub Orzechowski, Dawid Janczyk, Kacper Szymanowski Gratulujemy udziału w charytatywnym turnieju!