Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018! 04.09.2017

W poniedziałek, 4 września, uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny. Pani Dyrektor powitała zebranych i przeczytała list Minister Edukacji na rozpoczęcie zajęć w szkołach. Życzyła szczególnie, aby pojawiające się wyzwania w najbliższym czasie były dla każdego źródłem satysfakcji i dodawały motywacji do dalszych działań.

W dalszej części zapoznaliśmy się z wynikami rekrutacji do klas pierwszych oraz z bardzo dobrymi wynikami egzaminów maturalnych i egzaminów zawodowych. Gratulujemy!

Naszą uroczystość uświetniło podpisanie listu intencyjnego z firmą brightONE Sp. z o. o. o współpracy w zakresie kształcenia informatycznego. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie dla nas czasem wielu sukcesów edukacyjnych, czasem pełnym pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem nowych umiejętności i wiedzy.

Wszystkim życzymy wspaniałego roku szkolnego 2017/2018!