Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 03.09.2018

W poniedziałek, 3 września, w Auli Wydziału Matematyczno-Fizycznego US odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości udział wzięli Pan Mateusz Pomorski - Dyrektor Zarządzający Infinit Codelab, Pan Pawel Finkielman - założyciel i właściciel NCDC i Pani Liliana Zimnicka - specjalista ds. HR w NCDC. Pan Pawel Finkielman wygłosił wykład inauguracyjny "Perspektywy sukcesu", który wszyscy uczestnicy wysłuchali z zainteresowaniem i uwagą. Licznie zgromadzeni Uczniowie i Rodzice dowiedzieli się również o wynikach egzaminów maturalnych i zawodowych, a także zaprezentowane zostały im założenia programów unijnych, które realizowane będą w szkole w nadchodzącym roku szkolnym.