Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 22.06.2018

W piątek, 22 czerwca, w Auli Wydziału Matematyczno-Fizycznego US odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. W trakcie uroczystości wręczono nagrody uczniom-uczestnikom I Szkolnego Konkursu Programowania "SCI++", któremu patronował Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, Informatyka - Akademia Morska w Szczecinie oraz brightONE Poland. Wychowawcy wręczyli również ponad 100 nagród książkowych uczniom, którzy za całoroczną pracę otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, a także uczniom aktywnie działającym przez cały rok szkolny na rzecz szkoły.

Uczniom klas 2 i 3 życzymy powodzenia podczas nadchodzących egzaminów zawodowych. Natomiast wszystkim Uczniom i całemu Gronu Pedagogicznemu życzymy spokojnych i ciepłych wakacji.

Do zobaczenia po wakacjach!