Warsztaty dla uczniów w brightONE Poland 28.03.2018

W środę, 28 marca, nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez firmę brightONE Poland. Na zajęciach uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda proces wytwarzania oprogramowania na przykładzie branży automotive oraz praca na stanowisku dewelopera i testera oprogramowania. W czasie części praktycznej nasi uczniowie mogli przetestować stworzone przez firmę brightONE rozwiązania oraz porozmawiać z programistami pracującymi nad tym projektem.

Serdecznie dziękujemy firmie brightONE za ciekawe zajęcia teoretyczne oraz praktyczne oraz możliwość poznania pracy programisty od doświadczonych pracowników.