Warsztaty dla uczniów w brightONE Poland 28.03.2018

W środę, 28 marca, nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez firmę brightONE Poland. Na zajęciach uczniowie dowiedzieli się, jak wygląda proces wytwarzania oprogramowania na przykładzie branży automotive oraz praca na stanowisku dewelopera i testera oprogramowania. W czasie części praktycznej nasi uczniowie mogli przetestować stworzone przez firmę brightONE rozwiązania oraz porozmawiać z programistami pracującymi nad tym projektem.

Serdecznie dziękujemy firmie brightONE za ciekawe zajęcia teoretyczne oraz praktyczne oraz możliwość poznania pracy programisty od doświadczonych pracowników.

Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".