Warsztaty "Pierwsza gra w SCI" dla uczniów SP nr 74 03.04.2023

W środę, 22 marca, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 74 wzięli udział w warsztatach - „Pierwsza gra w SCI”. Podczas warsztatów zorganizowanych przez naszych uczniów, mieli okazję zwiedzić szkołę, poznać podstawy programowania w języku C# oraz popularne środowisko do tworzenia gier komputerowych Unity, które umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy nad tworzeniem gier. Trzygodzinne zajęcia pozwoliły każdemu z uczestników stworzyć własną niepowtarzalną grę. Na pamiątkę tego miłego spotkania każdy z uczestników otrzymał nasz szkolny breloczek oraz certyfikat uczestnictwa w warsztatach.

Podziękowania kierujemy do uczniów klasy 4B, którzy pomogli zorganizować to wspaniałe wydarzenie - Damiana Zioło, Anieli Maciejek, Eryka Wiśniewskiego, Ksawerego Szykucia, Jakuba Grali oraz Bartosza Kułakowskiego.