Wizyta na Akademii Morskiej w Szczecinie 19.02.2018

W poniedziałek, 19 lutego, uczniowie klas 3 i 4 uczestniczyli w Dniu Otwartym zorganizowanym przez Akademię Morską w Szczecinie. Szczególnie zainteresowały nas kierunki informatyczne.

Uczelnia przygotowała dla nas mnóstwo atrakcji, między innymi: symulatory żeglugi morskiej i śródlądowej, prezentację sprzętu mechanicznego i elektronicznego (drony, drukarka 3D), wirtualne symulacje rzeczywistego sprzętu badawczego, konkursy Biura Karier (na napisanie najlepszego CV), spotkania i wykłady z nauczycielami akademickimi, kącik działających retro komputerów oraz pokaz dowodzenia siłownią okrętową.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na Dzień Otwarty!