Wizyta studyjna finalistów konkursu IT w Warszawie 20.06.2017

W dniach 19-20 czerwca w Warszawie miała miejsce wizyta studyjna, którą zostało nagrodzonych 20 laureatów spośród 2600 uczestników Konkursu IT. Wśród nagrodzonych znaleźli się również nasi uczniowie Michał Grochowski i Maciej Jaworski - obecnie już absolwent naszego Technikum. W ramach nagrody laureaci zwiedzili między innymi Ministerstwo Finansów, siedzibę firmy Microsoft gdzie uczniowie mogli zobaczyć jak wygląda praca developera od kuchni. Zgromadzonym przedstawiono również ofertę inkubatora przedsiębiorczości pracującego przy Uniwersytecie Warszawskim, a zwieńczeniem pobytu była wizyta w Ministerstwie Cyfryzacji oraz wykład Pana Grzegorza Zajączkowskiego doradcy w Gabinecie Politycznym Ministra Cyfryzacji.