Wycieczka klasy 1c do Poznania 08.05.2019

W środę, 8 maja, korzystając z przerwy maturalnej, uczniowie klasy 1c wraz z przedstawicielami klasy 1b i 2a, udali się na wycieczkę do Poznania. W stolicy Wielkopolski zwiedzili Fort VII, czyli teren pierwszego niemieckiego obozu koncentracyjnego KL Posen, ulokowanego na okupowanych ziemiach polskich. Następnie udali się na grę terenową w Forcie IVa, gdzie przygotowane było również ognisko z kiełbaskami. W międzyczasie udało się również odkryć 4 skrytki w ramach geocachingu. 2 znajdowały się przy Forcie VII, jedna na jego terenie, a jedna w Forcie IVa.