Wyjście 2B na film "Johnny" 30.09.2022

Z okazji Dnia Chłopaka klasa 2B wybrała się do Multikina na film "Johnny" w reżyserii Daniela Jaroszka. Jest to, oparta na prawdziwej historii, opowieść o niezwykłej relacji ks. Jana Kaczkowskiego i Patryka Galewskiego. Film opowiada o pokonywaniu własnych słabości, o miłości do drugiego człowieka oraz o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Zdaniem klasy 2B "Johnny" to świetna propozycja dla wszystkich miłośników dobrego kina. Film wzrusza i inspiruje. Polecamy!