Wyniki I etapu 5. edycji Konkursu Informatycznego "SCI#CODE" 26.02.2018

W piątek, 23 lutego, rozegrany został I etap 5. edycji Konkursu Informatycznego "SCI#CODE". Wzięło w nim udział ponad 250 uczniów z całego województwa zachodniopomorskiego. Do II etapu zakwalifikowanych zostało 25 Uczestników, którzy osiągnęli próg minimum 27 punktów (na 40 możliwych do zdobycia).

II etap odbędzie się w sobotę, 17 marca, w siedzibie Organizatora (Technikum Informatyczne SCI, ul. Mazowiecka 13, Szczecin). Szczegółowe informacje odnośnie finału zostaną wysłane mailowo do nauczycieli-opiekunów najpóźniej na tydzień przed finałem. W przypadku nie otrzymania informacji mailowej do tego dnia, prosimy o sprawdzenie folderu "Spam" (a w przypadku braku maila, o kontakt mailowy na adres: code@sci.edu.pl).

Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu Konkursu (finałowego):

NazwiskoImięUzyskane punkty
IskierskiMaksym27
MincewiczGabriela27

Komplet wyników I etapu.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie oraz gratulujemy uzyskanych wyników. Życzymy powodzenia finalistom na II etapie!