Wyniki I etapu 6. edycji "SCI#CODE"! 18.01.2019

W piątek, 18 stycznia, rozegrany został I etap 6. edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "SCI#CODE". Wzięło w nim udział ponad 150 uczniów z całego województwa zachodniopomorskiego. Do II etapu zakwalifikowanych zostało 25 Uczestników, którzy osiągnęli próg minimum 24 punktów (na 40 możliwych do zdobycia).

II etap odbędzie się w sobotę, 23 lutego, w siedzibie Organizatora (Technikum Informatyczne SCI, ul. Mazowiecka 13, Szczecin). Szczegółowe informacje odnośnie finału zostaną wysłane mailowo do nauczycieli-opiekunów najpóźniej na tydzień przed finałem. W przypadku nie otrzymania informacji mailowej do tego dnia, prosimy o sprawdzenie folderu "Spam" (a w przypadku braku maila, o kontakt mailowy na adres: code@sci.edu.pl).

Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu Konkursu (finałowego):

NazwiskoImięUzyskane punkty
Beszterda Jakub 24
Rossa Jakub 24

Komplet wyników I etapu.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie oraz gratulujemy uzyskanych wyników. Życzymy powodzenia finalistom na II etapie!