Wyniki szkolnego konkursu "My Cup of Tea"! 26.04.2018

W środy, 11 i 18 kwietnia, odbył się w naszej szkole konkurs języka angielskiego z elementami informatyki "My Cup of Tea". Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprezentować w języku angielskim dowolne zagadnienie, które ich interesuje przy pomocy prezentacji multimedialnej, którą przygotowali. Następnie, uczestnicy odpowiadali na pytania jury dotyczące tematu przez nich zaprezentowanego. W tegorocznym konkursie wzięło udział aż dziewięciu uczniów naszej szkoły. Po podliczeniu punktów, przyznawanych za różne aspekty prezentacji, jury nagrodziło trzy osoby. 1. miejsce zajął Maciej Szczygielski (kl. 4c), a 2. miejsce ex aequo Kacper Adamczyk (kl. 1b) i Piotr Pielecki (kl. 4c). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom, którzy pokazali bardzo wysoki poziom znajomości języka angielskiego i umiejętność swobodnego wypowiadania się w tym języku.