Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Społeczeństwo w obiektywie" 05.01.2018

"Społeczeństwo w obiektywie" to ogólnopolski konkurs fotograficzny skierowany do uczniów szkół średnich, organizowany przez Instytut Socjologii US oraz Polskie Towarzystwo Socjologiczne. W 2017 roku odbyła się IV edycja tego konkursu, w której po raz pierwszy swoje prace zaprezentowali uczniowie SCI, pod kierunkiem pani Katarzyny Piaseckiej. Zgłoszono ponad 200 zdjęć z całej Polski. Pod koniec grudnia jury wyłoniło zwycięzców, wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły - Patrycja Wanat (kl.3A). Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wyróżnienia! Poniżej prezentujemy nagrodzoną pracę Patrycji oraz zdjęcia pozostałych uczestników z naszej szkoły, którym serdecznie dziękujemy za udział w tej fotograficznej rywalizacji. Wszystkie zdjęcia IV edycji będzie można zobaczyć podczas wystawy pokonkursowej. Odbędzie się ona na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Mamy nadzieję, że w następnej, V edycji "Społeczeństwa w obiektywie" wezmą udział kolejni pasjonaci fotografowania z SCI. Gorąco zachęcamy!