WYSOKIE WYNIKI REKRUTACJI DO KLAS PIERWSZYCH! 27.07.2022

Miło nam poinformować, że nasza szkoła również w tym roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kandydatów do szkół ponadpodstawowych. Znaleźliśmy się na 2. miejscu w Szczecinie pod względem liczby chętnych do klasy kształcącej w zawodzie "Technik Programista". Dziękujemy wszystkim kandydatom za obdarzenie nas zaufaniem, a naszym przyszłym uczniom klas pierwszych serdecznie gratulujemy. Osiągnęliście imponujące wyniki w nauce!

Przedstawiamy progi przyjęcia do poszczególnych klas:

• AB Technik Informatyk - 160,75 pkt.,
  • C Technik Programista (dwujęz.) - 174,95 pkt.,
  • D Technik Programista - 166,15 pkt.

Już 1 września będziemy mogli poznać Was osobiście i wspólnie z Wami rozpocząć nowy rok szkolny. Pamiętajcie - Dobra szkoła otwiera cały świat!