Wysokie wyniki w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego 30.01.2017

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier”. Są to:

1. Jakub Gozdek (kl. 1A ) – 9. miejsce w województwie, 68. miejsce w kraju, dyplom za bardzo dobry wynik.
  2. Wiktoria Nowacka (kl. 3C) - 9. miejsce w województwie, 64. miejsce w kraju, dyplom za dobry wynik.
  3. Gracjan Pabianiak (kl. 4B) - 9. miejsce w województwie, 64. miejsce w kraju, dyplom za dobry wynik.
  4. Kacper Ludwiński (kl. 1A) - 18. miejsce w województwie, 234. miejsce w kraju, dyplom za dobry wynik.
  5. Bartłomiej Hendzel (kl. 4C) - 19. miejsce w województwie, 156. miejsce w kraju, dyplom za dobry wynik.
  6. Bartosz Deluga (kl. 1A) - 23. miejsce w województwie, 315. miejsce w kraju, dyplom za dobry wynik.
  7. Patryk Gabryś (kl. 1A) - 30. miejsce w województwie, 381. miejsce w kraju, dyplom za dobry wynik.

Gratulujemy uczniom oraz nauczycielom sprawującym opiekę merytoryczną:Pani Annie Białożyt, Pani Dorocie Wójcik oraz Panu Sylwestrowi Jaworskiemu.