Wysokie wyniki w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego 12.05.2018

Miło nam poinformować, że czworo uczniów naszego Technikum uzyskało bardzo dobre wyniki w X Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego, który organizowany jest przez Instytut Filologii Angielskiej US oraz ZCDN. Są to:
- Maciej Ślusarczyk z klasy 2B, 7. miejsce, otrzymuje wyróżnienie (opiekun naukowy: Sylwester Jaworski),
- Kacper Adamczyk z klasy 1B, 14. miejsce (opiekun naukowy: Dorota Wójcik),
- Gabriel Adrych z klasy 3B, 17. miejsce (opiekun naukowy: Sylwester Jaworski),
- Patrycja Wanat z klasy 3A, 24. miejsce (opiekun naukowy: Anna Białożyt).
Warto zaznaczyć, że w konkursie udział wzięło 106 uczestników. Do drugiego etapu przeszło 32. Uczniowie naszego Technikum znaleźli się w gronie uczniów najlepszych liceów w naszym województwie. Gratulujemy!