Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Srebrna Szkoła 2013 Srebrna Szkoła 2014 Złota Szkoła 2015 Złota Szkoła 2016 Złota Szkoła 2017
Odwiedź nas na facebooku

Zapraszamy na Europejską Noc Naukowców na Wydział Informatyki ZUT! 23.09.2018

Miło nam poinformować, że w nadchodzący weekend podczas Europejska Noc Naukowców Szczecin, nasi uczniowie z klasy o specjalności "Programowanie Gier", nad którą patronat sprawuje Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, będą prezentować projekty przygotowane według własnych pomysłów. Opiekunem merytorycznym jest Pan dr inż. Mirosław Mościcki. W ramach warsztatów "Gry od drugiej strony" swoje projekty zaprezentują:

  • Karol Jurski - "Gra karciana na Androida"
  • Michał Makarczuk i Paweł Drozgowski - "Unity"
  • Oskar Domingos - "Unreal Engine"
  • Oskar Rodziewicz - "Dźwięk i muzyka w grach"
  • Mateusz Zwolak - "Grafika i animacja w grach"

Znajdziecie nas na Wydziale Informatyki ZUT w piątek (28 września, godz. 15:00-20:00) i w sobotę (29 września, godz. 10:00-15:00).

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Wydziału Informatyki ZUT za zaproszenie na Europejską Noc Naukowców 2018. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie!

Chcecie się dowiedzieć, jak powstają gry? A może zastanawialiście się, jak przygotować animację lub muzykę? O tym wszystkim opowiedzą nasi uczniowie!

Przekażcie zaproszenie Koleżankom i Kolegom!
Będziemy tam specjalnie dla Was! Do zobaczenia!


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Srebrna Szkoła 2015

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Akademia Cisco

Projekty unijne

Partnerzy