Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku

Zapraszamy na Europejską Noc Naukowców na Wydział Informatyki ZUT! 23.09.2018

Miło nam poinformować, że w nadchodzący weekend podczas Europejska Noc Naukowców Szczecin, nasi uczniowie z klasy o specjalności "Programowanie Gier", nad którą patronat sprawuje Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie, będą prezentować projekty przygotowane według własnych pomysłów. Opiekunem merytorycznym jest Pan dr inż. Mirosław Mościcki. W ramach warsztatów "Gry od drugiej strony" swoje projekty zaprezentują:

  • Karol Jurski - "Gra karciana na Androida"
  • Michał Makarczuk i Paweł Drozgowski - "Unity"
  • Oskar Domingos - "Unreal Engine"
  • Oskar Rodziewicz - "Dźwięk i muzyka w grach"
  • Mateusz Zwolak - "Grafika i animacja w grach"

Znajdziecie nas na Wydziale Informatyki ZUT w piątek (28 września, godz. 15:00-20:00) i w sobotę (29 września, godz. 10:00-15:00).

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom Wydziału Informatyki ZUT za zaproszenie na Europejską Noc Naukowców 2018. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie!

Chcecie się dowiedzieć, jak powstają gry? A może zastanawialiście się, jak przygotować animację lub muzykę? O tym wszystkim opowiedzą nasi uczniowie!

Przekażcie zaproszenie Koleżankom i Kolegom!
Będziemy tam specjalnie dla Was! Do zobaczenia!


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Akademia Cisco Oracle Academy

Projekty unijne

Partnerzy