Zaproszenie na Zachodniopomorską Galę Informatyczną! 25.10.2018

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że Dyrektor Technikum Informatyczne SCI został zaproszony na uroczystą Zachodniopomorską Galę Informatyczną z okazji obchodów 70. rocznicy narodzin Informatyki w Polsce, która odbędzie się już 15 listopada w Szczecinie. Serdecznie dziękujemy Oddziałowi Zachodniopomorskiemu Polskiego Towarzystwa Informatycznego za otrzymane wyróżnienie. Jest to potwierdzenie naszej ciężkiej pracy, w którą swoje serce wkłada cała społeczność Szkoły - Grono Pedagogiczne, Uczniowie oraz Rodzice. Jest nam niezmiernie miło, że nasza działalność została doceniona, zwłaszcza w tak szczególnym i ważnym roku dla polskiej informatyki.