Zbiórka dla Fundacji na Rzecz Zwierząt "Dzika Ostoja" 15.11.2018

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę darów dla Fundacja Na Rzecz Zwierząt "Dzika Ostoja ". Dzisiaj przekazaliśmy zebrane jedzenie, siano i trociny. Mieliśmy okazję zobaczyć teren "Dzikiej Ostoi". W części Fundacji w Szczecinie, w której dzisiaj byliśmy, znajduje się ok. 180 zwierząt, w tym, m.in.: orły bieliki, muflony, łabędzie, bobry, króliki, jastrzębie, kruki, sarny, dzikie gęsi, dziki, bociany i kaczki. Fundacja opiekuje się blisko 300 zwierzętami, które zostały porzucone lub znalezione ranne, umiejscowionymi w kilku lokalizacjach.

Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".