"Złoty Wilk" za najlepszy projekt edukacyjny Olimpiady "Zwolnieni z Teorii" 2019! 26.04.2019

W tegorocznej edycji Olimpiady Projektów Społecznych "Zwolnieni z Teorii", o miano "Złotych Wilków" walczyły trzy nasze projekty: "Sztafeta Uśmiechu" - czyli bieg charytatywny zorganizowany przez Angelikę Iskrę i Tomasza Borowskiego, "Na Ratunek Artystom" - czyli wystawa prac uczniów szczecińskich szkół artystycznych przygotowana przez Zuzannę Trepkę i Marka Petryniaka oraz "Burza nad Warszawą" - gra planszowa i seria prelekcji o Powstaniu Warszawskim przygotowana przez Klaudię Bałszan, Tomasza Leśniewskiego, Kacpra Popiałkiewicza i Wojciecha Szelestowicza. Wszystkie projekty walczyły o "Złote Wilki" w swoich kategoriach (odpowiednio - "Zbiórka Charytatywna" oraz "Sport i zdrowie", "Wydarzenie Publiczne" i "Kultura" oraz "Wydarzenie Publiczne" i "Edukacja"). Ponadto projekty "Na Ratunek Artystom" oraz "Burza nad Warszawą" walczyły w "Pitch Contest" o dodatkowego "Złotego Wilka". Ostatecznie naszym szkolnym projektom przyznano "Brązowego Wilka" za najlepszy projekt w szkole - "Sztafeta Uśmiechu" oraz "Złotego Wilka" za najlepszy projekt edukacyjny - "Burza nad Warszawą". Dodatkowo, szkoła została sklasyfikowana na 46. miejscu wśród 150 szkół wyróżnionych tytułem "Szkoły Kompetencji Przyszłości".